Jump to content
magir

players from Poland

Recommended Posts

magir    2

Witam all, na jakim serwerze zaczynacie grę, giran czy island? Będzie jakaś róznica miedzy tymi serwerami?

WadasT    0

Giram. Może będzie odrobinę mniej popularny, aczkolwiek to server nastawiony na społeczność EU i eventy/castle siege będą o normalnej porze a nie w nocy :)

Kormor    0

Witam serdecznie :D
Na pewno też zajrzę na Giran, skoro ma być dedykowany bardziej dla europy (zresztą ciekawe czy kiedyś powstanie typowy europejski server)

Mam takie pytanie, nie umiałem się doczytać, czy można już pobrać od nich classica? Czy wiadomo w jakich godzinach ruszy server?

marcysiek    93
49 minutes ago, Kormor said:

Witam serdecznie :D
Na pewno też zajrzę na Giran, skoro ma być dedykowany bardziej dla europy (zresztą ciekawe czy kiedyś powstanie typowy europejski server)

Mam takie pytanie, nie umiałem się doczytać, czy można już pobrać od nich classica? Czy wiadomo w jakich godzinach ruszy server?

Też Giran. Europejski server raczej prędko nie powstanie z racji tego, że licencje na działalność w Europie posiada rosyjska Innova (4game), w związku z czym server dedykowany dla graczy z Europy (Giran GMT+1) jest zlokalizowany w USA.

Klienta możesz już pobrać, a w dniu uruchomienia serverów będzie do pobrania dodatkowa aktualizacja (podobno około 2 GB), po której w kliencie pojawią się 2 servery Classic (Giran i Talking Island). Nie wiadomo póki co w jakich godzinach ruszą servery.

paqs    0

Może mnie ktoś naprowadzić:

1. Gdzie widzicie podgląd tych serwerów, które będą.

2. Idę z kilkoma znajomymi i nie wiem co lepsze wg was: Łuk/mag/dagger

Edited by paqs

Kormor    0

Na tych serverach innovy L2Classic grałem łukiem ciekawie się grało ale magowie wybili się na 2x wieksze lvl, pomimo tego że grałem po 10-12h więc tym razem chyba zrobie maga. 

Kovval    0

hmmm suport zawsze w cenie . ludzie ciezko sie decyduja wiec pewnie jutro bedzie all wiadomo , ale wiekszosc to mele . 

zapraszamy na ts : undgamers.com

magir    2
6 hours ago, paqs said:

Może mnie ktoś naprowadzić:

1. Gdzie widzicie podgląd tych serwerów, które będą.

2. Idę z kilkoma znajomymi i nie wiem co lepsze wg was: Łuk/mag/dagger

nie ma podglądu, pojawią się w dniu startu classica na liście serwerów, jak się zalogujesz do gry.

Magów ruscy znerfili w którejś aktualizacji wiec tu już może być tak że magowie nie będą tacy mocni.

Kormor    0
12 hours ago, magir said:

Magów ruscy znerfili w którejś aktualizacji wiec tu już może być tak że magowie nie będą tacy mocni.

A czy mógłbyś przybliżyć troszkę? Czy mamy pewność ze u NCfost też będą znerfieni ?

Cnotek    0

Proszę o PM jeżeli ktoś będzie zakładał Polski klan. 

Jestem aktywny w godzinach wieczornych.

Nick w grze:  Cnotek   (TH+PP)

Atsikuri    0

Witam,

Ja również będę aktywny wieczorami. Jeśli powstanie jakiś polski klan, lub znacie jakiś godny polecenia, anglojęzyczny, dajcie znać!

Pozdrawiam;)

Ci3mny    0

Witam,

Ja będę grał ES, serwer Giran, nick: Ci3mny.

Z miła chęcią przyłącze się do jakiejś ekipy. Preferowany czas gry to wieczory. 

Grałem z 10 lat temu na C4/Interlude. Wracam do wspomnień ;)

Pozdrawiam