Jump to content

players from Poland


magir

Recommended Posts

Witam serdecznie :D
Na pewno też zajrzę na Giran, skoro ma być dedykowany bardziej dla europy (zresztą ciekawe czy kiedyś powstanie typowy europejski server)

Mam takie pytanie, nie umiałem się doczytać, czy można już pobrać od nich classica? Czy wiadomo w jakich godzinach ruszy server?

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Kormor said:

Witam serdecznie :D
Na pewno też zajrzę na Giran, skoro ma być dedykowany bardziej dla europy (zresztą ciekawe czy kiedyś powstanie typowy europejski server)

Mam takie pytanie, nie umiałem się doczytać, czy można już pobrać od nich classica? Czy wiadomo w jakich godzinach ruszy server?

Też Giran. Europejski server raczej prędko nie powstanie z racji tego, że licencje na działalność w Europie posiada rosyjska Innova (4game), w związku z czym server dedykowany dla graczy z Europy (Giran GMT+1) jest zlokalizowany w USA.

Klienta możesz już pobrać, a w dniu uruchomienia serverów będzie do pobrania dodatkowa aktualizacja (podobno około 2 GB), po której w kliencie pojawią się 2 servery Classic (Giran i Talking Island). Nie wiadomo póki co w jakich godzinach ruszą servery.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, paqs said:

Może mnie ktoś naprowadzić:

 

1. Gdzie widzicie podgląd tych serwerów, które będą.

2. Idę z kilkoma znajomymi i nie wiem co lepsze wg was: Łuk/mag/dagger

nie ma podglądu, pojawią się w dniu startu classica na liście serwerów, jak się zalogujesz do gry.

Magów ruscy znerfili w którejś aktualizacji wiec tu już może być tak że magowie nie będą tacy mocni.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, magir said:

Magów ruscy znerfili w którejś aktualizacji wiec tu już może być tak że magowie nie będą tacy mocni.

A czy mógłbyś przybliżyć troszkę? Czy mamy pewność ze u NCfost też będą znerfieni ?

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Ja będę grał ES, serwer Giran, nick: Ci3mny.

Z miła chęcią przyłącze się do jakiejś ekipy. Preferowany czas gry to wieczory. 

Grałem z 10 lat temu na C4/Interlude. Wracam do wspomnień ;)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...