Jump to content
Forums

CZ/SK Klan server Giran


ONDRE-CZ

Recommended Posts

Rozhodli jsme se že založíme CZ/SK klan HeadHunters pro pohodové hráče, žádný tryhard.. Většina dnešních hráčů má rodiny a pracuje na směny takže play time bude různý.. Kdo bude online napíše a dostane PT !! V klan chatu vždy dostane odpověď.. Vítáme hráče zkušené i začátečníky kdokoliv by měl zájem pište sem pod příspěvek nick a class.. Přidejte se na: https://discord.gg/77C5mMv , https://www.facebook.com/groups/1697792533681354/ nebo mi klidně napište zprávu. ;)

Edited by ONDRE-CZ
Link to comment
Share on other sites

Ahoj, 

s kamarádem plánujeme tady hrát a taky máme rodiny, takže budeme hrát převážně večer... Takže se asi k vám přidáme, pokud to bude možný ;-) L2 už jsme par krát hrály a naposledy i classic na L2zaken.

ještě nemáme na 100% jasné co pojedeme... ale díky tomu, že je to offic rate 1x, tak jsem přemýšlely nad summonery ... z důvodu, že nejsou náročné na equip... Ale ještě nevíme.

BWT ... a kolik vás je? a jaké chary pojedete vy?

 

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, pokud by to bylo možné, moc rád bych se k vám přidal. Pracuji na směny a hraji převážně také večer. Přecházím z LIVE verze.

Nick: Firstman

Class: Gladiator + PP (buff pet)

Moc děkuju.

Edited by Firstman
Link to comment
Share on other sites

Noooo tak upřímně? Hardcore exp, nejsou adeny pomalu ani na shoty, natož na to koupit nějaký equip, no chance :o Low rate XP, ale high rate umírání? -9% za smrt? Jako fakt? Co to kurvaje za nastavení? Tuším že na lvl 30 bude všeci ještě v průměrném no grade a když umřou, tak to budou expit dvě hodiny nazpět... pánové a dáme, to je nějaká sračka teda :o 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...