Jump to content
ONDRE-CZ

CZ/SK Klan server Giran

Recommended Posts

ONDRE-CZ    0

Rozhodli jsme se že založíme CZ/SK klan HeadHunters pro pohodové hráče, žádný tryhard.. Většina dnešních hráčů má rodiny a pracuje na směny takže play time bude různý.. Kdo bude online napíše a dostane PT !! V klan chatu vždy dostane odpověď.. Vítáme hráče zkušené i začátečníky kdokoliv by měl zájem pište sem pod příspěvek nick a class.. Přidejte se na: https://discord.gg/77C5mMv , https://www.facebook.com/groups/1697792533681354/ nebo mi klidně napište zprávu. ;)

Edited by ONDRE-CZ

juk7    1

Ahoj, 

s kamarádem plánujeme tady hrát a taky máme rodiny, takže budeme hrát převážně večer... Takže se asi k vám přidáme, pokud to bude možný ;-) L2 už jsme par krát hrály a naposledy i classic na L2zaken.

ještě nemáme na 100% jasné co pojedeme... ale díky tomu, že je to offic rate 1x, tak jsem přemýšlely nad summonery ... z důvodu, že nejsou náročné na equip... Ale ještě nevíme.

BWT ... a kolik vás je? a jaké chary pojedete vy?

Maca    1

Ahoj, 

rad se pridam.

Nick: Maca

Classes:

Main: Necromancer

Alts: some Dwarf, Elven Elder

Edited by Maca

Genadio    0

Ahoj, zakládáme také CZ/SK klan, v budoucnu se těším na alianci :) pokud bude zájem teda. Nebo pokud by jste měli plno, může jít někdo kdo se nevlezl k nám. 

Edited by Genadio

Firstman    4

Ahoj, pokud by to bylo možné, moc rád bych se k vám přidal. Pracuji na směny a hraji převážně také večer. Přecházím z LIVE verze.

Nick: Firstman

Class: Gladiator + PP (buff pet)

Moc děkuju.

Edited by Firstman

Gernatcher    1

Ahoj, taky bych se přidal. Zvažoval jsem jet buď warlorda na mass exp pro skupinu nebo SWS jako support. Případně jsem i ochoten jet něco jiného... Dej vědět :)

nick: Gernatcher

lokace: Ostrava

Nyrmik    0

Ahoj, rád bych se přidal. Momentálně jsem rozjel postavu Sberacka spoiler. Maina jsem ještě neřešil, to až časem. Díky. 

Midnighy    0

Ahoj, ak mate este volno tiez by som rad pridal. Mam rozbehnuteho PR (teda raz to bude PR :D), buffpeta nemam, radsej by som potiahol realneho kolegu :)

Hram kazdy vecer plus vikend.

Ingame nick: Naelyn

Diky.

Lupen    0

Ahoj, také bych se rád přidal... 

zatím DE mystic, jestli pojedu sumonera nebo nuka ještě nevím.

nick: Skaduwee

Gernatcher    1

Noooo tak upřímně? Hardcore exp, nejsou adeny pomalu ani na shoty, natož na to koupit nějaký equip, no chance :o Low rate XP, ale high rate umírání? -9% za smrt? Jako fakt? Co to kurvaje za nastavení? Tuším že na lvl 30 bude všeci ještě v průměrném no grade a když umřou, tak to budou expit dvě hodiny nazpět... pánové a dáme, to je nějaká sračka teda :o 

Stanley    10

Celý systém adena / drop / spoil je špatně, odhadem 0,25x

Pokud to neopraví / změní, nemá to budoucnost. Víkend člověk dá z nostalgie, to je vše.

Edited by Stanley