Jump to content
Forums

Hungarian Clan / Magyar klán


ge3kc0de_dib

Recommended Posts

Szia, melyik szerveren jatszottal es milyen regen? =D

Ha meg nincs karid, akkor szerintem Chronoson biztos van egy-ket kicsi Magyar klan, ha mar csinaltal es a Freyan vagy akkor irj privatot, itt kihaltak a Magyar klanok es akik maradtak azok szetszorodtak. =p Naiarol fogalmam sincs.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, DominoD said:

Szia, melyik szerveren jatszottal es milyen regen? =D

Ha meg nincs karid, akkor szerintem Chronoson biztos van egy-ket kicsi Magyar klan, ha mar csinaltal es a Freyan vagy akkor irj privatot, itt kihaltak a Magyar klanok es akik maradtak azok szetszorodtak. =p Naiarol fogalmam sincs.

Szia!

Lindvior -ig játszottam a Chronos és később a Naia szerveren. Akkor egy nem túl komoly társaság volt akik együtt mentünk.
Most is valami hasonlót keresnék. Nem vagyok Hardcore gamer. Családom, gyerekem van és melózok.
Hétköznap esténként 1-2 óra és hétvégén valamivel több amit a játékra fordítok.

Facebook csoportba írták, hogy Naia-n van jelentősebb magyar létszám ezért tegnap ott kezdtem egy karit, de még csak Lvl 51-es, semmi extra.
Szívesen megyek bármelyik szerverre ahol van élet :)

Dreadnought, Cardinal, Storm Screamer, Titan, Spectral Dancer class-ok amikkel az évek során huzamosabban játszottam, de bármelyikkel megbirkózom ha kell :D

Link to comment
Share on other sites

Ha azt olvastad, hogy a Naia-n vannak meg Magyarok szerintem maradj ott. A Magyar barataim akik Freya-n jatszottak a Chronos-ra mentek vagy abbahagytak a jatekot. Neha latok par embert Magyar nevvel, taggal vagy title-el rohangalni, de mindenki mas klanban van.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...